לשיחת ייעוץ עם עו"ד יוסף דיין

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עורך דין ירושה

  עו"ד ירושות

  כל עיסוק שקשור לירושתו של אדם שהלך לעולמו חייב לעבור דרך עורך דין. היורשים או קרובי המשפחה לא יכולים לעשות ככל העולה על רוחם על הרכוש או הכספים שהנפטר הותיר ועליהם לנהוג או על פי תוכן הצוואה שהוא ערך לפני מותו או על פי הנחיות החוק בנושא ירושות ועיזבונות. אדם שחושב שהוא יורש על פי אחת משתי אפשרויות אלה צריך לשכור את שירותיו של עו"ד ירושות על מנת שילווה אותו בעת חשיפת הצוואה וייצג אותו במידה והוא סבור כי יש פעולות שצריך לבצע. גם אם מדובר בפעולות שמוסכמות על כלל היורשים יש לבצע אותן בליווי של עורך דין.

  במה יכול לסייע עו"ד ירושות?

  יש לא מעט נושאים שקשורים לירושות, צוואות ועיזבונות ומעבר להתעסקות בהם יש גם חשיבות לרגישות הנובעת מעצם הקרבה לאדם שלא מזמן הלך לעולמו. הנושא של צוואות וירושות הוא נושא שממעיטים לדבר עליו בקול רם אך דווקא בשנים האחרונות יש מודעות הולכת וגוברת לכך שעל מנת למנוע חיכוכים או מחלוקות חשוב להבין את המשמעות של צוואה ואפילו את ההמלצה לערוך צוואה בגיל צעיר. בדיוק לשם כך חשוב לפנות אל עו"ד ירושות על מנת שגם יסביר בדיוק במה דברים אמורים וגם יוכל ללוות את התהליך ולהנחות איך צריך לעשות את זה בדרך הנכונה ביותר.

  החשיבות של פנייה לעורך דין

  במקרים שבהם יש חיכוכים או מחלוקות בנוגע לחלוקת ירושה חשוב לפנות כמה שיותר מהר אל עו"ד ירושות על מנת שאפשר יהיה לגשר על הפערים וביחד להגיע אל עמק השווה. כל עיכוב עלול לגרום להעכרת האווירה אשר ממילא לא תהיה נעימה בשל המוות שקרה. מערכת המשפט נוטה לכבד צוואות ולכן יש חשיבות לעריכת צוואה מסודרת וברורה ככל האפשר על מנת למנוע כל סוג של אי הסכמה בעתיק בקרב היורשים ועו"ד יסייע בביצוע.

  עורך דין ונוטריון יוסף דיין מציע שירותים מקצועיים בנושאי ירושות, צוואות ועיזבונות, גישור על פערים, תביעה לביטול צוואה ושינוי החלוקה בהסכמת כלל היורשים.

  עו"ד ירושות

  עו"ד לענייני ירושה

  תוכנה של צוואה הוא נושא אישי ופרטי של מי שעורך אותה ולכן לא תמיד יודעים מה היא כוללת עד אחרי מותו של אותו אדם. לאחר חשיפת הצוואה יתכן והיורשים יוכלו לנחש בעצמם מה עומד לעבור לרשותם וגם יתכן שהם יופתעו ולא יהיו מוכנים לקראת מה שציווה להם המנוח. בנוסף כיום יש מודעות גבוהה לעריכת צוואה כבר בגילאים צעירים ובמצב בריאותי טוב ותקין ומכאן שחשוב לפנות אל עו"ד לענייני ירושה שיכול גם לסייע או ללוות בתהליכים כאלה ואחרים וגם להסביר את המשמעויות של צוואה שנחשפה וכעת צריך לפעול על פי מה שמצוין בה.

  פעולות שחשוב לבצע ביחד עם עו"ד לענייני ירושה

  עריכת צוואה היא הפעולה המומלצת ביותר לביצוע בליווי צמוד של עו"ד לענייני ירושה. אמנם אפשר גם לעשות את זה לבד אך מומלץ שעורך דין יהיה נוכח או מעורב על מנת להפנות תשומת לב לדקויות חשובות ואישיות שנכונות לכל אדם על פי המצב האישי שלו. בנוסף עורך דין יכול להסביר את משמעות התוכן של צוואה שנחשפה וינחה איך הכי נכון לפעול על מנת להוציא לפועל את ההנחיות. במידה ויש השגות על תוכן הצוואה או שמעוניינים לבחון אפשרות לביצוע שינויים בהסכמת כלל היורשים הרי שעורכי דין חייבים להיות מעורבים ואין לבצע שום שינוי או פעולה באופן עצמאי.

  לקיים את רצונותיו של אדם שנפטר

  לאחר מותו של אדם ניתנת התייחסות מחמירה מאד לצוואה שלו ואין הרבה מקום לתמרון, שינוי או פרשנות. מלבד עו"ד לענייני ירושה שיהיה מעורב בנושא לאף אחד מהיורשים אין את הזכות או הרשות לבצע שינויים על פי שיקול דעתו או להחליט על חלוקת העיזבון אחרת ממה שמצוין בצוואה. ישנם מקרים שבהם עורכי הדין עומדים בפני סיטואציות מורכבות ולא פשוטות ועליהם להיצמד ללשון החוק ולוודא שמה שמצוין בצוואה הוא מה שבסופו של דבר יוצא לפועל.

  מחפשים ייעוץ בנוגע לירושה? פנו אל עורך דין ונוטריון יוסף דיין ותקבלו שירות מקצועי ואישי בדיוק כפי שאתם מחפשים.

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן